Aký bol seminár s Elite PRO atlétmi v Činkárni Čambal?

Spoločnosť FitnessŠkola s.r.o. stojí nielen v pozadí platených edukačných projektov, ale pre fanúšikov bodybuildingu na Slovensku organizuje aj semináre a akcie, na ktoré je vstup bez poplatku. Akciou bez vstupného bol aj seminár s trojicou Elite PRO atlétov:
  • Adely ONDREJOVIČOVEJ, ktorá v roku 2018 zvíťazila na ôsmich Elite PRO súťažiach a na svojom konte má aj titul Elite PRO Svetovej šampiónky v kategórii bodyfitness
  • Michaely KOHUTOVEJ, ktorá rovnako ako Adela získala titul Elite PRO Svetovej šampiónky, ale v kategórii women´s physique
  • Michala KRIŽÁNKA, ktorý svoju neporaziteľnosť v organizácii Elite PRO potvrdil na piatich súťažiach, vrátane Elite PRO World Championships
Medzi divákmi však boli prítomné aj čerstvé posily v Elite PRO Teame Asociácie Elite PRO, Eliška DOMBKOVÁ a Lumír ŠTEFEK.

“S majiteľmi Činkárne Čambal Petržalka máme dohodu, podľa ktorej môžeme veľkoryso riešené priestory využívať na edukačné akcie spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. – čo aj náležite využívame”, začal svoje rozprávanie o seminári Igor KOPČEK, jeden zo spolumajiteľov spoločnosti. “Kapacita priestoru, kde sa semináre, aj edukačné akcie ako BikiniFitness Camp, alebo trénerský kurz Inštruktor Bodybuilding a Fitness hlavného lektora Milana ČÍŽEKA spravidla konajú, je do 65 ľudí – ak majú mať aký-taký komfort. Na seminár s trojicou Elite PRO atlétov, vedením organizácie Elite PRO a Marianom ČAMBALOM, ktorého sme pozvali ako hosťa, napkon prišlo takmer 70 fanúšikov bodybuildingu. Nie je ľahké podobnú akciu zorganizovať, zladiť časovo všetkých účastníkov. O to viac ma teší, že sme to zvládli bez zaváhania.”

 


“Mám radosť aj z toho, že o naše akcie je záujem zo strany partnerov – posledný seminár podporila z iniciatívy Ľuboša MATEJÍČKU spoločnosť All-Stars Nutrition, vďaka ktorému sme každému účastníkovi mohli dať drobný darček. Darčeky poskytla asj spoločnosť Global Fitness, ktorá podporuje členov Asociácie Elite PRO Adelu ONDREJOVIČOVÚ a Dominika ANTOŠA. Ďakujeme.”
pokračoval Igor KOPČEK.

“O medializáciu semináru sa postarali aj kolegovia z časopisu Muscle&Fitness, za čo im aj touto cestou chcem poďakovať. Do Činkárne Čambal sa vrátime už o 2 týždne s 10. pokračovaním projektu BikiniFitness Camp Saskie CAKOCI, o 4 týždne tu prídeme opäť s kurzom Inštruktor Bodybuilding a Fitness. Poďakovanie samozrejme adresujem aj majiteľom Činkárne Čambal, z ktorých si potlesk fanúšikov zaslúžili Marian ČAMBAL a Igor MORAVČÍK.”dokončil Igor KOPČEK.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *