Činkáreň Čambal – čo je nového v Mekke bodybuilding-u na Slovensku?

Činkáreň Čambal Petržalka (s ambíciou stať sa Mekkou bodybuilding-u a fitness na Slovensku) bola otvorená v druhej polovici januára 2018 a tak ako sme predpokladali, “pod jej strechou” aktuálne pôsobia mnohí z tých, ktorí sú pojmom v našich športoch.

“Napriek tomu, že naše fitness centrum sa nazýva Činkáreň Čambal, nie je to iba o jednom človeku”, povedal pre náš portál Marian. “Samozrejme, mám svoje predstavy o fungovaní činkárne, ale bez ľudí, ktorých Činkáreň Čambal dokázala pritiahnuť na pozície trénerov a personálu by sa akékoľvek moje predstavy realizovali iba ťažko. Nehrám sa na nejakého skúseného menežera, marketéra, alebo propagátora, ale spoločne s teamom mne blízkych ľudí a priateľov robíme všetko pre úspech konceptu Činkárne Čambal. Robíme to najlešie, ako vieme, robíme to srdcom. 
Som rád, že tak, ako je to zvykom v Gold´s Gym v Santa Monica, aj u nás bežní návštevníci sa môžu počas tréningu stretnúť s bývalými, ale aj súčasnými hviezdami. U nás pôsobí Karin ANTOVSKÁ
 (pozn. jediná absolútna Majsterka Európy a absolútna Majsterka sveta na Slobvensku), Adela ONDREJOVIČOVÁ (pozn. jasne najlepšia profesionálna bodyfitnesska v Európe, ktorá je ovenčená titulmi z amatérskej scény, členka “Čížekovho” združenia Elite PRO Slovakia), Patrik ŠTIGLIC (pozn. profesionálny bodybuilder súťažiaci v nominácii Classic Bodybuilding, amatérsky masjter Európy, člen “Čížekovho” združenia Elite PRO Slovakia), u nás na tréningu sa môžete stretnúť s Olíviou POHÁNKOVOU (pozn. profesionálna bikinifitnesska a členka prestížneho AMI XTeamu), chodia k nám aj dobre známe tváre z TV a filmu. Samozrejme, návštevníkom Činkárne Čambal som k dispozícii aj ja.”

To, že EastLabs Team (a ja sám) podporuje snahy Mariána je snáď každému jasné. Nikdy som síce netvrdil, že som pripravoval kohokoľvek zo zahraničných TOP hviezd, ale stál som po boku Čambala od roku 2006, kedy vlastným tréningovým úsilím, vytrvalosťpu a odhodlaním vyrástol sám v bodybuilding-u za 10 rokov na rešpekt vzbudzujúcu hviedzu svetového formátu. 
Hviezdu, ktorá sa môže (čo sa obľúbenosti a rešpektom medzi fanúšikmi) porovnávať s ďalším TOP bodybuilderom zo Slovenska, Jarom HORVÁTHOM (pre tých, čo nevedia, alebo majú problém s pamäťou – Jara do roku 2000 pripravoval hlavný lektor projektov Fitnessškola s.r.o. Milan ČÍŽEK, do konca roka 2009 sa pripravoval jaro sám a až v posledných dvoch rokoch jeho mimoriadne úspešnej kariéry som mu podal pomocnú ruku). Aj preto stále hľadáme S Čambalom nové a nové možnosti na vzájomnú spoluprácu.

Aktuálna novinka? Pracujeme na tom, aby v Činkárni Čambal Petržalka vzniklo edukačno-školiace centrum (pre priaznivcov bodybuilidng-u fitness), ktoré bude využívať aj spoločnosť FitnessŠkola s.r.o. na realizáciu svojich viacdňových edukačných projektov, jednodňových seminárov, workshopov atď. Sledujte portál EastLabs.SK, sleduje Facebook a Instagram stránky Činkárne Čambal Petržalka.

Pripomeňme si formu, v akej Čambal vstúpil do druhej sezóny v profesionálnom bodybuilding tábore – rok 2015 vyvrcholil jeho účasťou na Olympia Weekend-e v Las Vegas

ZDOJ: https://www.eastlabs.sk/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *