Činkáreň Čambal – najlepšia voľba na silový tréning v Bratislave

Projekt Činkáreň Čambal funguje ešte iba jeden mesiac a už napĺňa ambície, o ktorých sa hovorilo v predchádzajúcich týždňoch – samostatne stojaca budova na ulici Znievskej 1/A v Bratislave sa stáva Mekkou kulturistiky a fitness na Slovensku. Samozrejme, projekt sa ešte iba rozbieha, stále je iba na začiatku, vyvíja sa, ale potenciál Činkárne Čambal je tak obrovský, že čoskoro z nej môže byť reálny, legendárny, slovenský Gold´s Gym.

Ambície troch majiteľov Činkárne spojenej s menom TOP Bodybuildera Slovenska, charizmatického Mariana ČAMBALA, sú od začiatku veľké – potvrdilo ich aj samotné slávnostné otvorenie, na ktorom strihal pásku The Golden Eagle TOM PLATZ. Sám Marian prehlásil na margo ČInkárne Čambal:

“Pracujeme aj na tom, aby sme klientom ponúkali nielen príjemné prostredie, skvelé vybavenie, veci znalý trénerský team, ale aj personál a služby, kvôli ktorým sa k nám budú opakovane vracať. Súčasťou komplexu je aj samostatná predajňa odevov značky BETTER BODIES a GASP, ktorú si u nás otvorila spoločnosť FitnessHouse, dovozca výrobkov týchto značiek nielen na Slovensko, ale aj do Čiech.

Samozrejmosťou budú aj pravidelne organizované akcie v priestoroch ČInkárne Čambal. Aktuálne, presnejšie 10. až 11. marca 2018 sa k nám opäť vráti Tom PLATZ, s ktorým klienti budú môcť absolvovať povestný tréning stehien.”

Po dohode Mariana ČAMBALA so Saskiou CAKOCI (je spolumajiteľkou spoločnosti FitnessŠkola s.r.o.) sa v priestoroch Činkárne Čambal budú konať už počas roku 2018 celodenné bikinifitness teoreticko-praktické semináre, na ktorých sa lektorsky bude podieľať aj Karin ANTOVSKÁ – jediná absolútna IFBB Majsterka sveta a absolútna IFBB Majsterka Európy na Slovensku, ktorá v minulosti kandidovala (neúspešne) aj na post SAFKST repre trénerky. 
Tieto smemináre budú nadväzovať na osvedčený projekt BikiniFitness Camp-ov, ktorý sa zrealizovali už 6x po sebe na východe Slovenska a koncom marca sa po prvý krát uskutoční aj v Trnave. Okrem nich sa aktuálne pracuje aj na príprave projektov určených pre nominácie men´s physique a bodybuilding.

Kvalita Činkárne Čambal nie je iba v unikátnom priestore a vybavní, ale predovšetkým v trénerskom zázemí – okrem Mariana ČAMBALA klienti môžu využívať služby už spomínanej bikinifitness legendy Karin ANTOVSKEJ, práve tu pôsobí aj aktuálne najlepšia profesionálna bodyfitnesska Európy Adela ONDREJOVIČOVÁ, samozrejme že aj IFBB Majster Európy a asbolútny víťaz EVLS Prague Show, profesionálny bodybuilder Patrik ŠTIGLIC(Marian ho pripravuje na súťaže od dorasteneckého veku).

Marian ČAMBAL sa dohodol na predbežnej spolupráci aj s hlavným lektorom v spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. Milanom ČÍŽEKOM (ten organizuje trénerské kurzy a aj po odchode z diania v SAFKST stále je členom Exekutívy IFBB), ktorý patrí medzi najúspešnejších trénerov v histórii bodybuilding-u a fitness na Slovensku. Samozrejmosťou je spolupráca s Igorom KOPČEKOM (ktorý od roku 2006 Mariana pripravuje na súťaže) a stojí aj v pozadí úspechov Jaroslava HORVÁTHA v rokoch 2010 a 201.

Vďaka kontaktom Mariana ČAMBALA sa v Činkárni Čambal plánuje realizácia ďalších aktivít, viaceré z nich v spolupráci s Tomášom BUREŠOM (ten kandiduje na post prezidenta Českého svahu kulturistiky a fitness) a jeho “pražským” teamom.

Priestory Činkárne Čambal sú doslova veľkoryso dimenzované na ploche 2500 štvorcových metrov. Samotná cvičebná plocha zaberá cca 1500 m2 a hlavná miestnosť na cvičenie má výšku 8,5m, čo každému fanúšikovi bodybuildingu a fitness zabezpečuje pri cvičení pocit voľnosti. Na túto časť sa dá pozerať aj z balkóna, zo sekcie vahradenej pre aeróbnu zónu.

Zvyšný priestor ponúka solárium a stolný tenis, po “zabehnutí” projektu sa uvažuje aj nad realizáciou ubytovacej časti tak, aby v komplexe sa mohli zrealizovať aj náročnejšie, viacdňové projekty, súvisiace s prípravou na súťaže v rôznych federáciách resp. redukciou hmotnosti.

Vybavenie činkárne je kombináciou toho najlepšieho od značiek HAMMER STRENGHT, GRUNNSPORT, STARTRAC, LIFE FITNESS, ZIVA, STRENGHTSHOP a FIT PLUS.

K dispozícii bude aj kondičná telocvičňa s ringom olympijských rozmerov a miestnosť pre funkčný tréning s plochou cca 300 štvorcových metrov amnožstvom pomôcok spolu so sériou strojov STARTRAC HUMAN SPORT.

Ak sa rozhodujete kam ísť v Bratislave cvičiť, ČINKÁREŇ ČAMBAL je jednoznačná voľba. A nezabudnite – 10. a 11. marca 2018 sa aj vy môžete pod dohľadom Tom PLATZA zúčastniť projektu SQUAT CLINIC.

Informácie o voľných miestach na  tréningy v projekte SQUAT CLINIS získate od zamestnancov recepcie Činkárne Čambal, alebo na telefónnom čísle 02 – 63 82 86 96.

ZDROJ: https://www.eastlabs.sk/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *