Činkáreň Čambal – Tom Platz rozdával rady a skúsenosti

Projekt Činkáreň Čambal napĺňa ambície, o ktorých sa hovorilo v predchádzajúcich týždňoch – samostatne stojaca budova na ulici Znievskej 1/A v Bratislave sa stáva Mekkou kulturistiky a fitness na Slovensku. Samozrejme, projekt sa ešte iba rozbieha, stále je iba na začiatku, vyvíja sa, ale potenciál Činkárne Čambal je tak obrovský, že čoskoro z nej môže byť reálny, legendárny, slovenský Gold´s Gym. Aj vďaka aktivitám, ktoré zastrešuje jeden z troch majiteľov činkárne – Marian ČAMBAL.

“Naše ambície sú vysoké už aj preto, lebo s mojimi obchodnými partnermi sme pripravili pre priaznivcov bodybuilding-u a fitness atraktívny tréningový komplex umiestnený v samostatne stojacej budove. V rámci neho si na svoje prídu (pevne verím) všetci priaznivci silových športov. Navyše v priestoroch, ktoré vynikajú výnimočnou rozlohou, vybavením a predovšetkým kvalitným trénerským zázemím. Klientom, ženám aj mužom, sú už teraz k dispozícii hviezdy z nominácií bikinifitness, bodyfitness, aj klasická kulturistika:

  • absolútna IFBB Majsterka Európy a absolútna IFBB Majsterka sveta v bikinfitness Karina ANTOVSKÁ
  • najlepšia profesionálna bodyfitnesska v Európe a amatérskymi titulmi ovenčená Adela ONDREJOVIČOVÁ
  • IFBB Majster Európy a absolútny víťaz EVLS Prague Showdown Patrik ŠTIGLIC 
  • a klientom k dispozícii som samozrejme aj ja

 

Samozrejmosťou sú aj pravidelne organizované akcie v priestoroch ČInkárne Čambal. Tento víkend sa k nám opäť vráti Tom PLATZ, s ktorým klienti mohli absolvovať povestný tréning stehien. Príležitosť využili aj čerství IFBB Elite PRO súťažiaci Patrik ŠTIGLIC a Roman VAVREČAN, z Čiech túto príležitosť sme ponúkli Milanovi OBOŘILOVI.

Hovoril som už so Saskiou CAKOCI Igorom KOPČEKOM zo spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. o prípadnej užšej spolupráci pri organizovaní špecificky zameraných jednodňových seminárov venovaných žiadanej nominácii bikinifitness. Naša predstava je, že to bude prirodzené pokračovanie už realizovaných trojdňových BikiniFitness Camp-ov. Cieľom týchto cca 10-12 hodinových celodenných seminárov realizovaných v priestoroch Činkárne Čambal bude nielen upevnenie si nadobudnutých znalostí, ale aj získanie znalostí nových, s možnosťou priamych konzultácií s odborníkmi – výsledkom ktorých (pevne verím) bude aj dohoda o trénerskej podpore. 

 

ZDROJ: https://www.eastlabs.sk/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *