Karina ANTOVSKÁ hosťom na Veľkom predsúťažnom seminári

To, že ambíciou Činkárne Čambal – Petržalka je stať sa centrom bodybuilding-u a fitness na Slovensku sme na našich stránkach zverejnili niekoľkokrát. Kto bol v priestoroch Činkárne Čambal musel byť doslova ohúrený vybavením a hlavne rozsiahlosťou tohto kompexu, v ktorom je priestor aj pre realizáciu najnáročnejší edukačných projektov. Campov, kurzov, seminárov, prednášok.

Veľkého predsúťažného seminára v Činkárni Čambal (ten je určený pre súťažiacich aj pre súťažiace) sa zúčastnia aj hostia – k avízovaným Mariánovi ČAMBALOVI a Igorovi KOPČEKOVI pribudla hviezda profesionálneho Bodyfitness, neporaziteľná členka združenia Elite PRO Slovakia Adela ONDREJOVIČOVÁ a aktuálne aj jediná absolútna Majsterka Sveta a Európy v bikiniftness na Slovensku Karina ANTOVSKÁ.

“V Činkárni Čambal budeme v spolupráci so spoločnosťou FitnessŠkola s.r.o. a web stránkou FitnessTreneri.SK realizovať projekty primárne určené pre kondičných, ale aj súťažných priaznivcov bodybuilding-u a fitness.”povedal pre náš portál Marián ČAMBAL, jeden z majiteľov Činkárne Čambal – Petržalka. “So Saskiou CAKOCI a spoločnosťou FitnessŠkola s.r.o. sme sa dohodli na septembrovej realizácii projektu BikiniFitness Camp, Igor KOPČEK a stránka FitnessTreneri.SK sa organizačne a aj obsahovo podieľa navyše na pripravovaných celodňových edukačných seminároch, ktorých sa spoločne s Igorom budeme zúčastňovať buď ako hostia, alebo aj ako lektori. Som rád, že máme podporu aj portálu EastLabs.SK.”

“Samozrejme, našim cieľom je organizovať semináre a prednášky v Činkárni Čambal Petržalka pravidelne a tak prispieť k edukácii v našich športoch. Aj vďaka tomu, že priestor na nich budú mať aktuálne najlepší odborníci doma, ale aj v blízkom zahraničí (a aj významní hostia) verím, že nami organizované akcie si nájdu svojich priaznivcov. Dodám, že v jednaní sme s hlavným lektorom spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. Milanom ČÍŽEKOM a tak je možné, že práve v Činkárni Čambal – Petržalka sa budú konať aj žiadané trénerské kurzy.”, dodal Čambal.

Plány sú to nesporne ambiciózne a odštartujú už 18. augusta 2018, kedy sa v Činkárni Čambal Petržalka zrelizuje “Veľký predsúťažný seminár”, určený pre súťažiacich, súťažiace, ale aj trénerky/trénerov. 
Lektorsky seminár zabezpečujú Lukáš ROUBÍK a spol. (Lukáš je hlavným autorom aktuálnej knižnej novinky “Moderní výživa vo fitness a silových sportech”), hosťami budú Marián ČAMBAL a Igor KOPČEK.

Základné informácie o “Veľkom predsúťažnom seminári” v Činkárni Čambal

 • dátum konania … 18. august 2018, od 13:00
 • miesto konania … výuková časť Činkárne Čambal – Petržalka
 • lektori … Lukáš ROUBÍK a spol. (Institut Moderní Výživy)
 • hostia … Adéla ONDREJOVIČOVÁ (v Európe jasne najlepšia bodyfitnesska profesionálnej scény, Majstera Európy a Majsterka sveta; členka združenia Elite PRO Slovakia; trénerka); Karin ANTOVSKÁ (jediná absolútna Majsterka Európy a Majsterka sveta na Slovensku; trénerka);  Marián ČAMBAL (TOP bodybuilder amatérskej, aj profesionálnej scény – IFBB Majster Európy, IFBB Majster sveta, víťaz Arnold Classic Europe, účastník Olympia Weekend-u atď., tréner TOP súťažiacich z amatérskej, ale aj profesionálne scény – bodybuilding, bikinifitness, men´s physique)Igor KOPČEK (lektor v projektoch BikiniFitness Camp a Trénerský kurz Milana Čížeka – FitnessŠkola; poradca, konzultant aj tréner pre TOP súťažiacich z amatérskej, ale aj profesionálnej scény – bodybuilding, bikinifitness, men´s physique)
 • vstupné … ZDARMA – vďaka hlavnému partnerovi spoločnosti AMIX Nutrition, stránke www.FitnessTreneri.SK a majiteľom Činkárne Čambal – Petržalka; poznámka – účasť na seminári je limitovaná, záujemcovia preto musia kontaktovať Igora Kopčeka (igor.kopček@yahoo.com); semináru sa zúčastniť môžu iba tí, ktorým bude účasť potvrdená
 • predpokladaná doba trvania semináru … 5-6 hodín
 • komu je seminár určený … začínajúci, ale aj pokročilí súťažiaci/súťažiace (bez ohľadu na príslušnosť k federácii), ich tréneri/trénerky

Stručný obsah “Veľkého predsúťažného seminára” v Činkárni Čambal

  • prvá časť … informačný chaos, tréningová metodika, výživové postupy a predsúťažná diéta (najčastejšie chyby v diéte – Metabolic damage, Cheat Days), záverečná fáza prípravy (sacharidová superkompenzácia a odvodnenie), suplementácia v príprave na súťaž, zakázané látky
  • druhá časť … pózing a prezentácia na súťaži (správne prevedenie jednotlivých postojov, hodnotenie súťažiacich z pohľadu rozhodcov), ako sa správať na súťaži (najčastejšie chyby súťažiacich), praktická časť pre jednotlivé nominácie
  • diskusia … s lektormi aj hosťami

Poznámka: mená hostí, ktorí potvrdia účasť na Veľkom predsúťanom seminári v Činkárni Čambal Petržalka, budeme priebežne dopĺňať.

ZDROJ: https://www.eastlabs.sk/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *